Çocuğumuzun Adı

Kız hayatında ilk defa bir partiye gidecekmiş,annesi o aksam kızına öğüt veriyormuş.
Kızım bak sen bu partileri bilmezsin burada çapkın erkekler olur seninle yatmak için her şeyi yaparlar eğer böyle bir şey olursa ona çocuğumuzun adı ne olsun diye sor hemen telaşlanır ve senden uzaklaşır.
Neyse kız partiye gitmiş biraz sonra bir genç kızı dansa kaldırmış, dans ederlerken genç kızı okşamaya sarkıntılık yapmaya başlamış.Kız hemen “çocuğumuzun adı ne olsun” demiş, genç tırsmış ve gitmiş. Bir sure sonra başka bir genç gelmiş yine aynı sarkıntılıklar başlamış kız yine “Çocuğumuzun adı ne olsun” demiş ve genç yine panik bir şekilde kaçmış, biraz sonra bir genç daha gelmiş, dansetmeler falan derken yine aynı sarkıntılıklar başlamış, kız yine “çocuğumuzun adı ne olsun demiş ama değişen bir şey yok daha sonra dışarı çıkıp ıssız bir yer bulmuşlar kız yine “Çocuğumuzun adı ne olsun” demiş gençte yine bir şey yok biraz sonra genç kızın elbiselerini çıkarmış kız yine “Çocuğumuzun adı ne olsun” gençte
yine bir şey yok genç kızla sebçvişmeye başlamış kız “Çocuğumuzun adı ne olsun” demiş genç yine sessiz bir süre sonra genç işini bitirmiş kız yine “Çocuğumuzun adı ne olsun” demiş. Genç kalkmış prxxxezervatifi çıkarıp bir düğüm atmış “Buradan çıkabilirse David Cooperfield olsun”

Susuzluk

Temel, çölün ortasında susuz kalır. Susuzluk ve aşırı sıcaktan bayılmaküzereyken birden yarısı kuma gömülü bir lamba bulur.
Serap mı görüyorum?Yoksa filmlerden gördüğüm o meşhur lamba mı bu?

Derken, lambayı ovalamaya başlar..O da ne!! Birden bir cin çıkar Dile benden ne dilersen!Şaşırmış ve kurumuş ağzıyla yutkunur:
 Pana su pul! Evet.. Evet .. Su pul pana!! Çok su pul !!
Cin el hareketiyle cam sürahi içinde, tertemiz ve buz gibi suyu sunar.
Temel sürahiyi kafasına diker, içmeye başlar. Ama o ne içiş.. İçer, içer ,içer .. İçtikçe de sürahinin kendiliğinden dolduğunu hisseder..
Çünki su hiç bitmez. Yaklaşık 10 dakika su içtikten sonra cin artık sıkılmaya başlar:
Haydi kardeşim! Bizimde işimiz gücümüz var ama! Diğer iki dileğini de söyle de gideyim…
Temel biraz düşünür, düşünür, sonra sürahiye bakarak Evet!! Sen pana pundan 2 tane deha cetur da!!….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir